140

Документи » Рішення виконавчого комітету » №140 від 10.03.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" березня 2009 р № 140
м. Суми

Про тарифи на послуги з теплопостачання Дирекції “Котельня Північного промвузла ВАТ “СНВО ім. М.В. Фрунзе” для категорії споживачів „бюджет”, „інші по міських мережах” та „інші по відомчих мережах”

Розглянувши звернення Дирекції “Котельня Північного промвузла ВАТ “СНВО ім. М.В.Фрунзе” ( лист від 16.02.09 № 21/415 та від 27.01.09 № 21/195) про перегляд тарифів на послуги з теплопостачання, що виробляються підприємством, у зв’язку зі змінами ціни на газ для промислових та бюджетних споживачів, та на підставі отриманих висновків Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області щодо економічної обґрунтованості планових витрат від 13.02.09 № 75-77, на підставі постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 29.01.2009 № 57 „Про затвердження граничних рівнів цін на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання на 2009 рік”, згідно з пунктом 33 постанови КМУ від 24.10.07 № 1267 „Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води”, відповідно до статті 3 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються виконавцем послуги Дирекція “Котельня Північного промвузла” ВАТ “СНВО ім. М.В. Фрунзе” для категорії споживачів „бюджет”, „інші по міських мережах” та „інші по відомчих мережах”, згідно з додатком.
  2. При здійсненні оплати за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання (підігріву води) фізичними особами (власниками, квартиронаймачами) щодо житлових приміщень (квартири, будинки) житлового фонду, незалежно від форм власності (в тому числі у гуртожитках) застосовуються тарифи, що передбачені для категорії споживачів “населення”.
  3. При здійсненні оплати за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання (підігріву води) в житлових будинках фізичними особами, суб’єктами господарювання щодо нежитлових приміщень, що належать їм на праві власності, оренди застосовуються тарифи, що передбачені для категорії споживачів „інші по міських мережах”.
  4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.12.08 № 695 «Про тарифи на послуги з теплопостачання Дирекції “Котельня Північного промвузла ВАТ “СНВО ім. М.В. Фрунзе” вважати таким, що втратило чинність.
  5. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Тарифи [41 Kb] (cкачувань: 303) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-03-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав