51

Документи » Рішення виконавчого комітету » №51 від 23.01.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" січня 2009 р № 51
м. Суми

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м.Суми


На підставі заяв про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, що надійшли від суб’єктів господарювання, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.03 № 2067 "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами", рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 362 від 23.06.05 "Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми", статті 16 Закону України "Про рекламу", на підставі підпункту 13 пункту а) статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись частиною 1 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Дозволити розміщення п'ятидесяти восьми рекламних засобів чотирнадцяти замовникам згідно переліку, що є додатком до цього рішення.
  2. Замовникам у місячний термін після прийняття цього рішення укласти договори з робочим органом у галузі зовнішньої реклами (комунальне підприємство «Центр реклами та естетики міського середовища») на користування місцями розміщення рекламних засобів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік рекламних засобів, на які видаються дозволи щодо їх розміщення в м.Суми [47 Kb] (cкачувань: 462) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав