45

Документи » Рішення виконавчого комітету » №45 від 23.01.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" січня 2009 р № 45
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання «Про Правила благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми»


З метою урегулювання правовідносин у сфері благоустрою, комплексного вирішення питань щодо утримання в належному стані території міста Суми та їх подальшої реалізації, приведення діючих розпорядчих документів виконавчого комітету та міської ради з цих питань у відповідності до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та інших нормативно-правових актів у сфері благоустрою населених пунктів, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради Правила благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми (додаються).
  2. Організацію та контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки до рішення міського виконкому №45 від 23.01.2009 «Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання «Про Правила благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми» [145.53 Kb] (cкачувань: 1561)Дата публікації: 19-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав