40

Документи » Рішення виконавчого комітету » №40 від 20.01.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" січня 2009 р № 40
м. Суми

Про звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених, малих архітектурних форм на території міста Суми


З метою упорядкування розміщення малих архітектурних форм на території міста Суми, попередження порушень правил торгівельного обслуговування населення, враховуючи інформацію Ковпаківської та Зарічної районних в місті Суми адміністрацій, відповідно до рішення Сумської міської ради від 06.03.07 № 429 - МР «Про затвердження Правил розміщення і утримання малих архітектурних форм для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території міста Суми» з наступними змінами, керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зарічній та Ковпаківській районним в місті Суми адміністраціям (Ващенко О.В., Джура О.М.) попередити власників встановлених малих архітектурних форм, за адресами згідно з додатком 1 до цього рішення, про проведення ними протягом трьох діб з дня попередження звільнення зайнятих земельних ділянок від незаконно встановлених малих архітектурних форм у добровільному порядку.
  2. У разі невиконання власниками встановлених малих архітектурних форм попереджень п.1 цього рішення, комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.) за рахунок власників незаконно встановлених малих архітектурних форм, у присутності членів Єдиної комісії, організувати виконання робіт по звільненню зайнятих земельних ділянок від незаконно встановлених малих архітектурних форм в місті Суми, їх вивезенню та зберіганню.
  3. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити громадський порядок при виконанні робіт, зазначених в п.2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік незаконно встановлених, малих архітектурних форм на території міста Суми [63 Kb] (cкачувань: 344) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 18-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав