33

Документи » Рішення виконавчого комітету » №33 від 20.01.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" січня 2009 р № 33
м. Суми

Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста

На виконання вимог розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.11.2008 року № 755 «Про заходи із забезпечення режиму жорсткої економії бюджетних коштів», а також зважаючи на обмеженість бюджетного фінансування галузі «Освіта» у 2009 році, на виконання пункту 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» та наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», керуючись статтею 32, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Установити з січня 2009 року вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста компенсуючого, комбінованого типу та загального розвитку:
  - у групах раннього віку – 8 грн. 00 коп., у дошкільних групах - 12 грн. 00 коп.;  у санаторних дошкільних навчальних закладах та групах :
  - у групах раннього віку – 10 грн. 00 коп., у дошкільних групах - 14 грн. 00 коп. 
 2. Установити з січня 2009 року вартість харчування учнів 1 – 4 класів, які мають вади фізичного і розумового розвитку, потребують тривалого лікування та реабілітації в спеціальних навчально-виховних комплексах №№34, 37 в розмірі 12 грн. 00 коп. в день. 
 3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 10.01.2009 № І «Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста». 
 4. Батькам вносити плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 50 відсотків від вартості харчування в день. 
 5. Начальнику управління освіти і науки Сумської міської ради Кошовому М.В. забезпечити харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста відповідно до затверджених норм. 
 6. Зменшити розмір плати на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей. 
 7. Звільнити від плати за харчування батьків або осіб, що їх замінюють, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». 
 8. Не стягувати плати з батьків за харчування дітей у санаторних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей з малими і затухаючими формами туберкульозу, у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах) та навчально – виховних комплексах для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, в інших випадках, передбачених законодавством України (діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, батьки і діти, потерпілі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, тощо). 
 9. Батькам сплачувати лише за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу. За дні, у які дитина не відвідувала закладу ( у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період (75 днів), плата з батьків не справляється. 
 10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.
Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав