20

Документи » Рішення виконавчого комітету » №20 від 20.01.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" січня 2009 р № 20
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 04.09.06 №485 „Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій”

З метою забезпечення належного утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, інженерного обладнання (ліфтів і диспетчерських систем) житлового фонду, підвищення якості надання житлово-комунальних послуг населенню міста, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 04.09.06 №485 „Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій”, а саме:
    1.1. Абзац один пункт 8 викласти в новій редакції: "Розміри плати за технічне обслуговування та ремонт ліфтів і диспетчерських систем визначаються житлово-експлуатаційними підприємствами, які на конкурсній основі отримали право на обслуговування житлового фонду територіальної громади міста Суми, по кожному будинку згідно складових тарифу на технічне обслуговування та ремонт ліфтів і диспетчерських систем. У разі невикористання окремих складових тарифу, по закінченню фінансового року, здійснюється перерахунок. 
  2. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав