14

Документи » Рішення виконавчого комітету » №14 від 20.01.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" січня 2009 р № 14
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання "Про припинення діяльності комунального підприємства "Інфосервіс" Сумської міської ради шляхом його ліквідації"

У зв’язку з передбаченою чисельністю у структурі виконавчих органів та сумою необхідних коштів на їх утримання в кошторисі виконавчого комітету по впровадженню інформаційних технологій та поліпшення інформаційно-аналітичного забезпечення територіальної громади міста, згідно зі статтею 104 Цивільного кодексу України, зі статтею 59 Господарського кодексу України, керуючись п.1 ч.2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про припинення діяльності комунального підприємства „Інфосервіс” Сумської міської ради шляхом його ліквідації. 
  2. Управлінню соціально-економічного розвитку Сумської міської ради (Левенець М.І.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав