6

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 6 від 20.01.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" січня 2009 р № 6
м. Суми

Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами, організаціями та установами міста


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб'єктами господарювання міста, керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. щодо стану погашення заборгованості по виплаті заробітної плати в місті прийняти до відома (додається).
  2. Управлінням та відділам міської ради продовжувати роботу з керівниками підприємств підпорядкованої галузі щодо забезпечення погашення боргів по заробітній платі працівникам згідно із затвердженим графіком.
  3. Продовжувати заслуховування на засіданнях комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць керівників підприємств-боржників із виплати заробітної плати працівникам, виявляти причини заборгованості та опрацьовувати з керівниками шляхи її погашення.
  4. Направити листи до Кабінету Міністрів України та державної податкової інспекції м. Суми щодо сприяння вирішенню питання повернення з Державного бюджету АТЗТ „Сумський фарфоровий завод” податку на додану вартість в загальній сумі 1,6 млн. грн. і введення квоти на імпорт посуду.
  5. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 04.11.08 №556 „Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати суб'єктами господарювання міста”.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Інформація про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами, організаціями та установами міста [95.5 Kb] (cкачувань: 463) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав