724

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 724 від 31.12.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "31" грудня 2009 р № 724
м. Суми

Про затвердження актів державних приймальних комісій

На підставі пред’явлених актів державних приймальних комісій про готовність до експлуатації закінчених будівництвом об’єктів, відповідно до „Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004р. № 1243, керуючись підпунктом 1 пункту „б” частини 1 статті 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акти державних приймальних комісій згідно з додатком.
  2. Оформити право власності з видачею свідоцтв про право власності власникам житлових квартир та прибудованих офісних приміщень об’єктів будівництва згідно з додатком.
  3. Комунальному підприємству „Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати зазначені у додатку даного рішення об’єкти будівництва згідно з законодавством.
  4. Закріпити технічне обслуговування та експлуатацію житлових будинків згідно з додатком за Виробничо-комерційною фірмою “Побутсервіс” товариством з обмеженою відповідальністю.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.  

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік об’єктів, які прийняті в експлуатацію та на які складено акти державних приймальних комісій [46.5 Kb] (cкачувань: 206) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав