702

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 702 від 17.12.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2009 р № 702
м. Суми

Про затвердження форм документів, необхідних для звітності про використання тарифів на послуги по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми

З метою забезпечення контролю за належним виконанням послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, стану використання тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлово-експлуатаційними підприємствами, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити:
  • 1.1. Форму плану використання тарифів по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій по підприємству на місяць (додаток 1).
  • 1.2. Форму плану використання тарифів по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій по підприємству на місяць по кожному будинку (додаток 2).
  • 1.3. Форму звіту про фактичне виконання тарифів по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій по підприємству на місяць (додаток 3).
  • 1.4. Форму звіту про фактичне виконання тарифів по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій по підприємству на місяць по кожному будинку (додаток 4).
  • 1.5. Розшифровку виконання поточного ремонту по підприємству на місяць (додаток 5).
  • 1.6. Розшифровку виконання поточного ремонту по підприємству (1 квартал, півріччя, 9 місяців, рік) (додаток 6).
  • 1.7. Розшифровку адміністративних і загальновиробничих витрат по підприємству (1 квартал, півріччя, 9 місяців, рік) (додаток 7).
 2. Житлово-експлуатаційним підприємствам, які на конкурсних засадах отримали право на обслуговування житлового фонду територіальної громади міста Суми щомісячно до 20 числа надавати звітність за формами, вказаними у пункті 1 цього рішення.
 3. Дане рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.  

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [55.07 Kb] (cкачувань: 153)Дата публікації: 10-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав