701

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 701 від 17.12.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2009 р № 701
м. Суми

Про розмежування плати з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій

Відповідно до статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Постанови Кабінету Міністрів від 12 липня 2005 року №560 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та при будинкових територій», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Розмежувати з 01.01.2009 року плату за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в межах норм, визначених чинним законодавством та відповідними рішеннями виконавчого комітету на:
  - плату за утримання будинків, споруд і прибудинкових територій;
  - плату за технічне обслуговування та ремонт ліфтів і диспетчерських систем (уточнюються залежно від типу та кількості ліфтів). 
 2. Вартість послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем (уточнюються залежно від типу та кількості ліфтів), (надалі за текстом – послуги «ліфт») складає 0,16 грн. за 1 м2 (без урахування перших поверхів). В подальшому вартість може змінюватися на підставі відповідних рішень виконавчого комітету. 
 3. Житлово-експлуатаційним підприємствам:
  - відкрити додаткові рахунки в банках для приймання платежів від населення по системі «Комунальні платежі» та відшкодувань по пільгам і субсидіям тільки за послугу «ліфт», (інші надходження коштів на даний рахунок не допускаються);
  - надати доручення банкам, в яких відкриті зазначені додаткові рахунки, про перерахування сальдо на кінець операційного дня поточного місяця в повному обсязі на банківські рахунки підприємств, що надають послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації. Дані кошти не мають права бути використані для будь-яких інших розрахунків;
  - в термін до 08.01.2009 року надати до розрахункового центру ПП «ЛЕКОН» та управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради реквізити додаткових рахунків, на які будуть перераховуватися кошти за послугою «ліфт». 
 4. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) забезпечити фінансування відповідної частини пільг та субсидій за послугою «ліфт» шляхом направлення цієї частини відшкодувань на додаткові рахунки житлово-комунальних підприємств. 
 5. Розрахунковий центр ПП «ЛЕКОН» кожного місяця не пізніше 7 числа, що слідує за звітним, надає житлово-експлуатаційним підприємствам та ліфтовим організаціям, що їх обслуговують, інформацію про сплату платежів по системі «Комунальні платежі» від населення та суми нарахованих відшкодувань по пільгам і субсидіям за послугою «ліфт», за повний звітний місяць. 
 6. Кожного місяця, не пізніше 20 числа, що слідує за звітним, між житлово-експлуатаційними підприємствами та ліфтовими організаціями проводяться звірки по грошовим коштам, що надійшли за послугою «ліфт» та оформляються відповідні податкові документи. 
 7. Витрати по збору платежів за послугою «ліфт» покласти на підприємства, що надають послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації. 
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав