696

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 696 від 17.12.08

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "17" грудня 2008 р № 696
м. Суми

Про передачу закінчених будівництвом об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми підприємствам та установам, у господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходяться дані об’єкти

У зв’язку з необхідністю передачі закінчених будівництвом об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми підприємствам та установам, у господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходяться дані об’єкти, відповідно до затвердженого наказом головного управління Державного казначейства України та Державного комітету статистики України від 02.12.1997 №12570 «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів, що належать установам і організаціям, які утримаються за рахунок державних або місцевих бюджетів, та інструкції з їх складання», типової форми №ОЗ-2 (бюджет) акту приймання-здачі відремонтованих, реконструйованих та модернізованих об’єктів, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) передати, а підприємствам та установам, у господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходяться дані об’єкти, прийняти на баланс закінчені будівництвом об’єкти комунальної власності територіальної громади міста Суми, щодо яких здійснювалась реконструкція та капітальний ремонт згідно з додатком.
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти комунальної власності територіальної громади міста Суми, щодо яких здійснювалась реконструкція та капітальний ремонт, згідно з додатком 1 в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В., Рябоконя А.Б. за належністю.  

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [71.5 Kb] (cкачувань: 217) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав