691

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 691 від 05.12.08

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" грудня 2008 р № 691
м. Суми

Про затвердження заходів з мінімізації впливу негативних наслідків світової фінансової кризи на економіку м. Суми та створення робочої групи з питань стабілізації економічної ситуації у місті

На виконання Указу Президента України від 24.10.2008 року № 965/2008 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20.10.2008 року "Про невідкладні заходи з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку України", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.11.2008 року № 795 "Про затвердження заходів з мінімізації впливу негативних наслідків світової фінансової кризи на економіку Сумської області та створення робочої групи з питань стабілізації економічної ситуації в регіоні" з метою забезпечення роботи з мінімізації негативних наслідків впливу світової фінансової кризи на економіку міста Суми, керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Утворити робочу групу з питань стабілізації економічної ситуації в м. Суми у складі згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Положення про робочу групу з питань стабілізації економічної ситуації в місті (далі - робоча група) згідно з додатком 2.
  3. Затвердити заходи з мінімізації впливу негативних наслідків світової фінансової кризи на економіку м. Суми (далі - заходи) згідно з додатком 3.
  4. Виконавцям заходів надавати секретарю робочої групи щомісяця до 5 числа інформацію про проведену роботу по їх реалізації.
  5. Членам робочої групи проводити щомісяця до 10 числа відповідну роботу з аналізу ефективності реалізації заходів та інформувати з зазначеного питання міського голову та відповідні структурні підрозділи обласної державної адміністрації.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [132.5 Kb] (cкачувань: 254) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав