690

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 690 від 02.12.08

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" грудня 2008 р № 690
м. Суми

Про надання пропозицій Сумській міській раді про повернення історичних назв вулиці Покровській та площі Покровській

У зв'язку з відродженням інтересу громадян до історико-культурної спадщини міста, на підставі звернень та пропозицій громадських організацій, жителів міста, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії для визначення підстав для найменування, перейменування об'єктів адміністративно-територіального устрою, повернення їм історичних назв та присвоєння імен державних та громадських діячів, керуючись п.І статті 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та внести на- розгляд Сумської міської ради пропозиції щодо розгляду питання «Про повернення історичних назв (вулиця Жовтнева та площа Червона) вулиці Покровській та площі Покровській». 
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк СЯ.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради на чергову сесію міської ради. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 9-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав