21

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 21 від 20.01.2009

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" січня 2009 р № 21
м. Суми

Про затвердження форм документів, необхідних для звітності про використання тарифу на технічне обслуговування та ремонт ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми

З метою забезпечення контролю за належним виконанням послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і диспетчерських систем житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, стану використання тарифу підприємствами, які обслуговують ліфти та диспетчерські системи, відповідно до Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.05 №560 „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ( із змінами)”, Положення про систему технічного обслуговування та ремонту ліфтів в Україні, затвердженого наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 10.04.2000 р. №73 та Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 01.09.2008 року №190, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити:
  • 1.1 Форму плану використання тарифу на обслуговування та ремонт ліфтів і диспетчерських систем по підприємству на місяць (додаток 1).
  • 1.2. Форму виконання робіт з обслуговування та ремонту ліфтів на місяць по кожному будинку (додаток 2).
  • 1.3. Форму виконання робіт з обслуговування та ремонту ліфтів на місяць (акт виконаних робіт) по підприємству (додаток 3).
  • 1.4. Форму використання матеріалів використаних на ремонт ліфтів на місяць по кожному будинку окремо (додаток 4).
  • 1.5. Форму використання матеріалів використаних на ремонт ліфтів по підприємству на місяць (додаток 5).
  • 1.6. розшифровку адміністративних та загальновиробничих витрат по підприємству на місяць (додаток 6,7)
 2. Підприємствам, що обслуговують ліфти і диспетчерські системи, щомісячно до 5 числа надавати звітність житлово-експлуатаційним підприємствам, які на конкурсній основі отримали право на обслуговування житлового фонду територіальної громади міста Суми за формами, вказаними у пункті 1 цього рішення.
 3. Житлово-експлуатаційним підприємствам, які на конкурсній основі отримали право на обслуговування житлового фонду територіальної громади міста Суми, проводити перерахунок за невикористання окремих складових тарифу за технічне обслуговування ліфтів і диспетчерських систем відповідно до Порядку проведення перерахунку плати мешканцям житлових будинків комунальної власності територіальної громади міста Суми.
 4. Підприємствам, що обслуговують ліфти і диспетчерські системи, укласти договори з власниками житлових будинків на технічне обслуговування та ремонт ліфтів в будинках, які не відносяться до комунальної власності територіальної громади міста Суми.
 5. Дане рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.
 6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки до рішення виконавчого комітету [9.94 Kb] (cкачувань: 269)Дата публікації: 7-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав