677

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 677 від 02.12.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" грудня 2009 р № 677
м. Суми

Про затвердження результатів конкурсу по відбору підприємств з надання послуг по утриманню житлових будинків,споруд і прибудинкових територій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши матеріали конкурсу, проведеного на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.08.2008 року № 385 «Про проведення конкурсу по відбору підприємств з утримання будинків і споруд та прибудинкової території комунальної власності територіальної громади міста Суми”, керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 30, частини 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії по відбору підприємств з надання послуг по утриманню житлових будинків, споруд і прибудинкових територій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми від 13 листопада 2008 року згідно з додатком.
 2. Визнати переможцем конкурсу по утриманню житлових будинків, споруд і прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми по конкурсній пропозиції №2 – ТОВ „Керуюча компанія” „Коменерго Суми” (директор Василенко Н.В.).
 3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) до 05.12.2008 року укласти договір з переможцем конкурсу з надання послуг по утриманню житлових будинків, споруд і прибудинкових територій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми терміном на 7 років.
 4. Рекомендувати житлово-будівельним кооперативам міста, об’єднанням співвласників у багатоквартирних будинках, які розташовані в межах обслуговування підприємств (переможців конкурсу), укласти договори на надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій з підприємством, яке на конкурсній основі отримало право на виконання цих послуг.
 5. Відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.2005 року №570 „Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Суми” та від 18.04.2006 року №224 „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.10.2005 року №570 „Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Суми” ТОВ „Керуюча компанія” „Коменерго Суми” (директор Василенко Н.В.):
  • 5.1. До 01.01.2009 року укласти типові договори зі споживачами про надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкової території.
  • 5.2. До 01.01.2009 року укласти з орендарями та власниками нежитлових приміщень договори на участь в утриманні місць загального користування житлових будинків та прибудинкових територій.
  • 5.3. Укласти договір на інформаційне обслуговування та ведення баз даних з розрахунковим центром приватного підприємства «Лекон».
 6. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О) відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, підприємству, яке визнано переможцем конкурсу по утриманню житлових будинків, споруд і прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми.
 7. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) у встановленому чинним законодавством порядку розірвати договори оренди майна на нежитлові приміщення, автотранспорт та основні засоби, що передавалися для функцій підприємств з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій: - від 29.12.06 № ЖФ – 002 з ТОВ «Сумикомунтранс» (Чертков В.М.); - від 29.12.06 № ЖФ – 011 з ТОВ «Спецмонтажпроект» (Мисник О.Г.).
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Бондаря А.П.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [58 Kb] (cкачувань: 334) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав