669

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 669 від 02.12.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" грудня 2009 р № 669
м. Суми

Про Порядок проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні

З метою забезпечення раціонального та цільового використання бюджетних коштів на виплату компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян міським транспортом, необхідності проведення обстеження пасажиропотоків для розрахунку фактичного коефіцієнту співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів, враховуючи Наказ Міністерства статистики України від 27.05.96 № 150 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах», за результатами перевірки управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради контрольно – ревізійним відділом в м. Суми за період з 01.01.08 по 31.07.08, керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити Порядок проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні та обліку кількості перевезених пасажирів міським транспортом (додається).
  2. Обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні проводити відповідно до затвердженого порядку два рази на рік у березні та жовтні кожного року.
  3. Визначений по результатах обстеження коефіцієнт співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів використовувати для визначення суми компенсаційних виплат, які приймаються до відшкодування від підприємств – перевізників, за умови якщо він не більше обрахованого Сумським обласним управлінням статистики.
  4. Відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради (Семесенко В.М.) забезпечити:
    • 4.1. Підготовку та подання розрахунків потреби в коштах на проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні для включення до бюджетного запиту на 2009 рік та наступні роки.
    • 4.2. Організацію проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки до рішення виконавчого комітету [84.5 Kb] (cкачувань: 371) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав