664

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 664 від 02.12.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" грудня 2009 р № 664
м. Суми

Про заходи щодо економного та раціонального витрачання коштів міського бюджету

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 жовтня 2008 року № 943 «Про економію бюджетних коштів, передбачених на утримання органів державної влади та інших державних органів», враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.11.2008 року № 755 «Про заходи із забезпечення режиму жорсткої економії бюджетних коштів», керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Головним розпорядникам, за рахунок коштів загального фонду міського бюджету з 1 грудня 2008 року:
  1.1. Обмежити придбання товарів, що не відносяться до товарів першої необхідності: меблів, мобільних телефонів, обладнання, організаційної і побутової техніки та інших (крім придбання за рахунок видатків, передбачених у міському бюджеті на виконання виборчих програм і доручень виборців).
  1.2. Оптимізувати витрати на проведення святкових, культурно-масових та спортивних заходів. До 05.12.2008 року надати фінансовому управлінню Сумської міської ради уточнений план заходів, погоджений профільним заступником міського голови.
 2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) при здійсненні фінансування видатків, дотримуватись вимог викладених в пункті 1.1. цього рішення. У виключних випадках - за обґрунтованим поясненням головних розпорядників коштів. 
 3. Головним розпорядникам коштів міського бюджету до 10 грудня:
  - переглянути та внести зміни в існуючі договори на постачання паливно-мастильних матеріалів з урахуванням зниження їх вартості;
  - розробити та затвердити заходи з енергозбереження і забезпечити скорочення витрат на комунальні послуги та енергоносії. 
 4. З метою недопущення збільшення витрат на утримання чисельності працівників бюджетних установ звернутись з пропозицією до Сумської міської ради щодо призупинення на 2009 рік рішень Сумської міської ради:
  - від 29 жовтня 2008 року № 2020-МР «Про пріоритетну Програму розвитку медичної допомоги населенню на засадах загальної практики - сімейної медицини на 2008-2011 роки»;
  - від 29 жовтня 2008 року № 2032-МР «Про передачу дитячо-підліткових клубів за місцем проживання до управління освіти і науки та міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 
 5. Виконавчому комітету, управлінням, відділам Сумської міської ради:
  - забезпечити не менш ніж на 10 відсотків скорочення видатків, передбачених в планах асигнувань на транспортні послуги, послуги зв’язку, представницькі витрати, відрядження за кордон;
  - припинити укладання нових договорів на проведення капітальних ремонтів та реконструкцію адміністративних приміщень, крім тих, що перебувають в аварійному стані. 
 6. Організацію виконання даного рішення покласти на фінансове управління (Липову С.А.), першого заступника міського голови Трофименка М.О. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав