654

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 654 від 02.12.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" грудня 2009 р № 654
м. Суми

Про внесення на розгляд міської ради питання щодо здійснення внутрішнього запозичення до бюджету розвитку міського бюджету м. Суми

З метою залучення додаткових джерел надходження до бюджету розвитку для фінансування інвестиційних потреб територіальної громади міста, відповідно до статті 74 Бюджетного Кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 року № 207 “Про затвердження Порядку здійснення запозичень до місцевих бюджетів”, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Унести на розгляд міської ради питання щодо здійснення внутрішнього запозичення до бюджету розвитку міського бюджету м. Суми згідно з додатком.
  2. Структурним підрозділам виконавчого комітету Сумської міської ради, задіяним у вирішенні даного питання, здійснити необхідні організаційно-правові дії щодо здійснення запозичення до міського бюджету м. Суми, у тому числі, щодо підготовки документів, визначених п. 6 Порядку здійснення запозичень до місцевих бюджетів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 207.
  3. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.) та фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) при підготовці матеріалів на розгляд Сумської міської ради врахувати висновки та умови рейтингового агентства щодо здійснення запозичень до міського бюджету.
  4. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.  

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Умови здійснення внутрішнього запозичення до бюджету розвитку міського бюджету міста Суми [28.5 Kb] (cкачувань: 308) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав