647

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 647 від 02.12.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" грудня 2009 р № 647
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання „Про внесення змін у додаток до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 856-МР „Про Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища міста Суми”

У зв'язку зі зміною структури апарату, перерозподілом повноважень між окремими структурними підрозділами виконавчих органів ради згідно з рішенням Сумської міської ради від 25 червня 2008 року № 1664–МР „Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220 – МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради» (в редакції рішення Сумської міської ради від 28 травня 2008 року № 1514 – МР)” та наданням повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища відділу екології та енергозбереження, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Підтримати пропозиції та запропонувати Сумській міській раді внести зміни у додаток до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 856 – МР „Про Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища міста Суми”, а саме:
  1.1. пункт 4 додатку викласти у наступній редакції: „Головні розпорядники коштів Фонду визначаються рішенням про міський бюджет на відповідний рік із дотриманням умов, визначених пунктом 3 частини 1, частиною 3 статті 22 Бюджетного кодексу України. Відділ екології та енергозбереження Сумської міської ради:
  - розробляє на підставі плану діяльності проект кошторису Фонду на відповідний рік і подає фінансовому управлінню Сумської міської ради;
  - здійснює внутрішній контроль за повнотою надходжень, отриманих розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня – управліннями, відділами, іншими самостійними структурними підрозділами виконавчих органів ради, одержувачами бюджетних коштів;
  - одержує звіт про використання коштів від розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів і аналізує ефективність використання ними бюджетних коштів”.
  1.2. Пункт 8 додатку викласти у редакції: «Контроль за використанням коштів Фонду здійснюють відділ екології та енергозбереження Сумської міської ради та постійні комісії: планово-бюджетна та з питань охорони навколишнього природного середовища, промисловості та енергозбереження». 
 2. Відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.) підготувати проект відповідного рішення та внести його на розгляд Сумської міської ради. 
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав