634

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 634 від 02.12.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" грудня 2009 р № 634
м. Суми

Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати

Відповідно до статті 5 Закону України „Про зайнятість населення” та керуючись підпунктом 12 пункту „б” частини першої статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Забронювати 218 робочих місць на підприємствах, в установах м. Суми для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, відповідно до завдання (додається).
  2. Міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.) сприяти працевлаштуванню громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 27.11.07 №540 „Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2008 році” з подальшими змінами визнати таким, що втратить чинність з 01 січня 2009 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченко В.М.  

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки до рішення виконавчого комітету [10.44 Kb] (cкачувань: 213)Дата публікації: 5-02-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав