622

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 622 від 02.12.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "02" грудня 2009 р № 622
м. Суми

Про проведення приписки до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату громадян України 1992 року народження

ЗВідповідно до Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу”, з метою забезпечення проведення приписки в січні – березні 2009 року громадян України 1992 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату, керуючись пунктом 1 статті 36 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Забезпечити організацію та проведення приписки громадян України 1992 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату.
 2. Створити та затвердити комісію з питань приписки для забезпечення проведення приписки громадян України (додаток 1).
 3. Роботу комісії з питань приписки організувати на призовній дільниці в період з 19 січня по 20 березня 2009 року згідно з графіком роботи. Затвердити графік та порядок денний роботи комісії з питань приписки (додатки 2, 3).
 4. Затвердити графік проведення приписки громадян України 1992 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату ( додаток 4).
 5. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від підпорядкування і форми власності та навчальних закладів на період, необхідний для проведення приписки, звільнити допризовників від праці (навчання), відкликати з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю.
 6. Керівникам навчальних закладів:
  • 6.1 Підготувати необхідні документи для оформлення особових справ допризовників.
  • 6.2 Призначити наказом працівника, відповідального за підготовку цих документів та представлення юнаків на комісію з питань приписки.
  • 6.3 Забезпечити стовідсоткову явку юнаків на комісію з питань приписки згідно з графіком.
 7. Керівникам житлово-експлуатаційних організацій, інших організацій або підприємств та установ, що здійснюють експлуатацію будинків, а також власникам будинків (у тому числі гуртожитків) міста Суми, Піщанської сільської ради згідно пункту 9 статті 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” забезпечити своєчасне надання необхідних відомостей про призовників, а також сповіщення їх про виклик до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату.
 8. Керівникам підприємств, організацій, установ і навчальних закладів міста у відповідності зі статтею 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”: Виділити працівників з каліграфічним почерком для роботи у Сумському об’єднаному міському військовому комісаріаті з 19 січня по 31 березня 2009 року без їх заміни (додаток 5).
 9. Начальнику управління охорони здоров’я міської ради Братушці О.В.:
  • 9.1 Медичний огляд допризовників розпочати з 19 січня 2009 року.
  • 9.2 Доукомплектувати призовну дільницю Сумського об’єднаного міського військового комісаріату необхідним інструментарієм, медикаментами та медичним майном.
  • 9.3 Надати розпорядження підвідомчим лікувальним закладам міста на проведення амбулаторного обстеження, клінічних аналізів крові і сечі, рентгенологічного дослідження органів грудної клітини зі знімками і електрокардіограмами всіх допризовників.
  • 9.4 Визначити посадових осіб лікувальних закладів, на яких покласти контроль за додатковим медичним обстеженням.
  • 9.5 Проводити позачергове додаткове обстеження стану здоров’я допризовників у всіх стаціонарах і поліклініках міста, для чого виділити:
   1-а міська лікарня
   • - пульмонологічне відділення - 10 ліжок
   • - урологічне відділення - 10 ліжок
   • - кардіологічне відділення - 10 ліжок
   • - ортопедичне відділення - 10 ліжок
   • - терапевтичне відділення - 10 ліжок

   4-а міська лікарня
   • - неврологічне відділення - 20 ліжок
   • - терапевтичне відділення - 20 ліжок
   • - ендокринологічне відділення - 10 ліжок

   5-а міська лікарня
   • - отоларингологічне відділення - 10 ліжок
   • - хірургічне відділення - 10 ліжок
   • - гастроентерологічне відділення - 10 ліжок
   • - офтальмологічне відділення - 10 ліжок
   • - терапевтичне відділення - 10 ліжок
  • 9.6 Акти обстеження призовників лікувальними закладами оформляти тільки згідно з наказами Міністра Оборони України від 04.01.1994 № 2 “ Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу та медичний огляд у Збройних Силах України” та від 12.07.1999 року № 207 “ Про внесення змін та доповнень до наказу Міністра Оборони України від 04.01.1994 року № 2 ” за направленням комісії з питань приписки (лікаря, який організує роботу медичного персоналу).
  • 9.7 Контроль за якістю оформлення актів обстеження покласти на головних лікарів лікувальних закладів.
  • 9.8 Головним лікарям лікувально-профілактичних закладів міста забезпечити наявність у медичних картах амбулаторних хворих даних про проведення щеплення згідно з календарем щеплень.
 10. Створити позаштатну групу для проведення професійно-психологічного відбору громадян України 1992 року народження, підлягаючих приписці до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату. Затвердити склад позаштатної групи професійно-психологічного відбору:
  • Начальник групи: - начальник відділення комплектування Сумського ОМВК майор Благовещенський І.Б.
  • Члени групи:
   - спеціаліст 2-ї категорії службовець Збройних Сил України Сумського ОМВК Степаненко В.В.
   - психіатр обласного психоневрологічного диспансеру Стебловський В.В.
   - психологи навчальних закладів міста.
  Членам групи на період проведення приписки з 19 січня по 31 березня 2009 року знаходитись в Сумському ОМВК згідно з графіком (додаток 6).
 11. Начальнику Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області Забіяці Ю.К. Відповідно до пункту 3 статті 38 Закону України “ Про військовий обов’язок і військову службу” та згідно з методикою організації розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, узгодженою Сумським обласним військовим комісаром та начальником управління внутрішніх справ України у Сумської області 26 березня 2004 року і затвердженою заступником голови Сумської обласної державної адміністрації від 2 квітня 2004 року організувати розшук, затримання і доставку до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату осіб, які ухиляються від проведення приписки громадян України 1992 року народження. Для проведення цієї роботи виділяти необхідну кількість працівників міліції.
 12. Про виконання даного рішення інформувати міського голову до 13 квітня 2009 року.
 13. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.12.07 року № 624 “Про проведення приписки до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату громадян України 1991 року народження” вважати таким, що втратило чинність.
 14. Організацію та виконання даного рішення покласти на військового комісара Сумського об’єднаного міського військового комісаріату Вензика Я.П. 15. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Панченко С.М.  
Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [157 Kb] (cкачувань: 320) або переглянути не завантажуючи

 Дата публікації: 28-01-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав