608

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 608 від 04.11.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2008 р № 608
м. Суми

Про регулювання розміщення на території м. Суми рекламних засобів, що оздоблені звуковідтворювальною апаратурою

З метою виявлення, зменшення, попередження та усунення шкідливого впливу шуму на здоров’я населення, відповідно до статті 45 Статуту територіальної громади м. Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 24.12.2003 № 650-МР та Правил додержання тиші на території м. Суми, затверджених рішенням Сумської міської ради від 25.08.2004 р. № 884-МР, статей 24, 39 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України “Про рекламу”, керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30, частини 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» Сумської міської ради (Буката В.В.) провести інвентаризацію встановлених вуличних рекламних засобів, що оздоблені звуковідтворювальною апаратурою, та надати інформацію щодо їх власників та місць розміщення до Сумської міської санітарно-епідеміологічної станції (Черняк О.М.) з метою здійснення вказаною службою перевірок щодо відповідності рівнів шуму від вуличних рекламних засобів, оздоблених звуковідтворювальною апаратурою, установленим санітарним нормам для відповідного часу доби та застосування заходів правового характеру щодо власників вуличних рекламних засобів, оздоблених звуковідтворювальною апаратурою, які є порушниками чинного законодавства в частині перевищення встановлених санітарними нормами рівнів шуму в громадських місцях. 
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 29-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав