601

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 601 від 04.11.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2008 р № 601
м. Суми

Про вартість послуги із знешкодження та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів Комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради

З метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами в місті Суми, на підставі отриманих висновків Державної інспекції з контролю за цінами в Сумський області, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 р. № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», керуючись підпунктом 2 пункту "а" статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити вартість послуги зі знешкодження та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів на полігоні для складування твердих побутових та негабаритних відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району Комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради на рівні 7,62 грн. за 1 куб.м. 
  2. Комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради укласти договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Сумикомунтранс» про надання послуги із приймання та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів з розрахунку 1,968 грн. за 1 куб.м., з 04.11.2008 року до 01.05.2009 року. 
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) передбачити в міському бюджеті видатки на відшкодування збитків Комунального підприємства «Сумижилкомсервіс». 
  4. Дане рішення набуває чинності з моменту прийняття. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради Костюка В.Г., а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 29-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав