600

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 600 від 04.11.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2008 р № 600
м. Суми

Про визначення тимчасово, до проведення конкурсу, виконавця та виробника комунальної послуги зі збирання та вивезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів від населення міста Суми

З метою надання мешканцям міста Суми якісних комунальних послуг зі збирання та вивезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів, відповідно до Закону України „Про відходи”, Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, рішення Сумської міської ради від 29.09.04 №933-МР „Про Положення про комунальне замовлення”, керуючись підпунктом 6 пункту „а” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити тимчасово, до проведення конкурсу, виконавцем та виробником комунальної послуги зі збирання та вивезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів від населення міста Суми товариство з обмеженою відповідальністю „Сумикомунтранс” терміном до 30.04.09.
  2. Погодити Договір на надання комунального замовлення на виконання послуги зі збирання та вивезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів згідно з додатком.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.):
    • 3.1. Укласти строком до 30.04.09 Договір на надання комунального замовлення на виконання послуги зі збирання та вивезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів з товариством з обмеженою відповідальністю „Сумикомунтранс” в установлений законодавством термін.
    • 3.2. В термін до 20.12.08 надати на погодження Сумської міської ради Положення про поводження з твердими побутовими, рідкими та негабаритними відходами по місту Суми.
  4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.10.08 №549 „Про визначення, виконавця та виробника комунальної послуги зі збирання та вивезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів від населення міста Суми” вважати таким, що втратило чинність.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [77 Kb] (cкачувань: 337) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав