598

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 598 від 04.11.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2008 р № 598
м. Суми

Про оплату комунальної електроенергії в будинках для проживання малих сімей та гуртожитках комунальної власності територіальної громади м.Суми

У зв’язку з несплатою в повному обсязі вартості використаної комунальної електроенергії мешканцями житлових будинків для проживання малих сімей та гуртожитків комунальної власності територіальної громади м.Суми, з метою недопущення відключення електроенергії в цих будинках та забезпечення мешканцям цих будинків гідних умов проживання, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Дозволити підприємствам по обслуговуванню житлового фонду, які на конкурсній основі отримали право на надання послуг з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій, проводити оплату різниці між нарахованою вартістю комунальної електроенергії та фактично сплаченою мешканцями за рахунок складової квартирної плати (поточного ремонту) в будинках для проживання малих сімей та гуртожитках комунальної власності територіальної громади м.Суми. 
  2. Керівникам підприємств по обслуговуванню житлового фонду, які на конкурсній основі отримали право на надання послуг з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій, постійно проводити роз’яснювальну роботу з мешканцями про необхідність погашення заборгованості та проводити стягнення заборгованості відповідно чинного законодавства. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 29-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав