587

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 587 від 04.11.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2008 р № 587
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 21.04.08 № 173 «Про будівництво доступного житла, поліпшення забезпечення громадян житлом та об’єктами соціально – побутового призначення в м. Суми»

Заслухавши інформацію начальника управління реконструкції та капітального будівництва Шилова В.В. про виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської від 21.04.08 № 173 «Про будівництво доступного житла, поліпшення забезпечення громадян житлом та об’єктами соціально – побутового призначення в м. Суми», керуючись частиною другою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію начальника управління реконструкції та капітального будівництва Шилова В.В. про виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської від 21.04.08 № 173 «Про будівництво доступного житла, поліпшення забезпечення громадян житлом та об’єктами соціально – побутового призначення в м. Суми» прийняти до відома (додається).
  2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва(Шилов В.В.), управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.), фінансовому управлінню (Липова С.А.), управлінню земельних ресурсів (Скрипка В.В.), управлінню соціально – економічного розвитку (Левенець М.І.), продовжувати роботу по виконанню даного рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [138.5 Kb] (cкачувань: 278) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав