586

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 586 від 04.11.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2008 р № 586
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради Положення про відділ координації та контролю діяльності підприємств виробників та надавачів послуг з енергозабезпечення Сумської міської ради

З метою оптимізації роботи структурних підрозділів Сумської міської ради, враховуючи рішення Сумської міської ради від 08 жовтня 2008 року № 1965-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220-МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради» (зі змінами), керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити Положення про відділ координації та контролю діяльності підприємств виробників та надавачів послуг з енергозабезпечення Сумської міської ради (додається) та внести його на розгляд Сумської міської ради.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Костюк В.Г.) підготувати проект відповідного рішення Сумської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [38 Kb] (cкачувань: 257) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав