574

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 574 від 04.11.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2008 р № 574
м. Суми

Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв по службі у справах дітей міської ради на 2009 рік

На виконання пункту 43 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 „Про затвердження Порядку складання, розгляду затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" (із змінами), керуючись частиною першою статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Установити ліміти споживання водопостачання та водовідведення, електричної енергії та природного газу у фізичних обсягах на 2009 рік по службі у справах дітей міської ради, згідно з додатком.
  2. Службі у справах дітей міської ради (Голосній К.А.) забезпечити:
    • 2.1. Проведення в повному обсязі розрахунків за водопостачання та водовідведення, електричну енергію та природний газ та укладання угоди з Ковпаківською районною в м. Суми адміністрацією про використання приміщень та спільну участь у відшкодуванні витрат на оплату енергоносіїв та комунальних послуг по адмінбудинку по вул. Горького, 21.
    • 2.2. Здійснення заходів щодо зменшення обсягів споживання енергоносіїв.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей міської ради (Голосну К.А.), а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [36.5 Kb] (cкачувань: 213) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав