573

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 573 від 04.11.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2008 р № 573
м. Суми

Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв на 2009 рік по управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради

На виконання пункту 43 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 № «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» (зі змінами), керуючись частиною першою статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити ліміти споживання водопостачання та водовідведення, електроенергії та природного газу в фізичних обсягах по управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради на 2009 рік (додаються).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) забезпечити:
    • 2.1. Проведення в повному обсязі розрахунків за водопостачання та водовідведення, електроенергію та природний газ та укладання угод з Ковпаківською районною в м. Суми адміністрацією про використання приміщень та спільну участь у відшкодуванні експлуатаційних витрат адмінбудинку.
    • 2.2. Здійснення заходів щодо зменшення обсягів споживання енергоносіїв.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [34.5 Kb] (cкачувань: 235) або переглянути не завантажуючи

 Дата публікації: 25-12-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав