594

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 594 від 04.11.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "04" листопада 2008 р № 594
м. Суми

Про тарифи на ритуальні послуги комунального підприємства “Спеціалізований комбінат”

Розглянувши звернення комунального підприємства “Спеціалізований комбінат” про затвердження тарифів на ритуальні послуги (лист від 22.09.2008 № 496), що надаються КП “Спеціалізований комбінат”, на виконання статті 10 Закону України “Про поховання та похоронну справу”, враховуючи Наказ Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.03 р. № 193 „Про затвердження Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності” та керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити необхідний перелік ритуальних послуг, що надаються комунальним підприємством “Спеціалізований комбінат” та встановити тарифи на ритуальні послуги, що надаються підприємством, згідно з додатком.
  2. Для здійснення моніторингу цін на ритуальні послуги комунальному підприємству “Спеціалізований комбінат” (Короткевич Є.Г.) щорічно у термін до 25 січня надавати до управління соціально-економічного розвитку міської ради копію річної звітності за формою №1-похоронна справа за рік (встановлена наказом Держжитлокомунгоспу України) та інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції.
  3. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 16.01.2006 року № 2 “Про тарифи на ритуальні послуги КП “Спецкомбінат” та від 29.08.06 року № 478 “Про тарифи на ритуальні послуги КП “Спецкомбінат” вважати такими, що втратили чинність.
  4. КП „Спеціалізований комбінат” (Короткевич Є.Г.) при укладенні договорів з підприємствами інших форм власності відповідно до діючого законодавства про похоронну справу, відстежувати наявність відповідного погодження тарифів при наданні суб’єктом господарювання ритуальних послуг.
  5. Дане рішення набуває чинності з моменту прийняття.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [36.5 Kb] (cкачувань: 319) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав