552

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 552 від 31.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "31" жовтня 2008 р № 552
м. Суми

Про надання дозволу на будівництво та розробку стадії робочого проекту вісімнадцяти типових котеджів по вул. Веретинівській

На підставі клопотання Сумського Національного Аграрного Університету про надання дозволу на будівництво та розробку стадії робочого проекту вісімнадцяти типових котеджів по вул. Веретинівській, відповідно до статті 24 Закону України «Про планування та забудову територій», керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл Сумському Національному Аграрному Університету на будівництво та розробку стадії робочого проекту вісімнадцяти типових котеджів по вул. Веретинівській. 
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р.№ 737-МР “Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми”, рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми » замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми. 
  3. Сумському Національному Аграрному Університету зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав