549

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 549 від 23.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" жовтня 2008 р № 549
м. Суми

Про визначення виконавця та виробника комунальної послуги зі збирання та вивезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів від населення міста Суми

З метою надання мешканцям міста Суми якісних комунальних послуг зі збирання та вивезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів, відповідно до статті 21 Закону України „Про відходи", до статей 7, 21 Закону України „Про житлово-комунальні послуги", керуючись підпунктом 6 пункту „а" статті 30, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити виконавцем та виробником комунальної послуги зі збирання та вивезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів від населення міста Суми товариство з обмеженою відповідальністю „Сумикомунтранс" терміном на7 місяців з 01.10.08 до 01.05.09. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) спільно з правовим управлінням Сумської міської ради (Донцова О.І.) в термін до 10.11.08 розробити договір на надання комунальних послуг зі збирання та вивезення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів від населення міста Суми для укладення його з ТОВ „Сумикомунтранс" за тарифами, затвердженими рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 26.12.06 №734 «Про тарифи на послуги ТОВ «Сумикомунтранс», з урахуванням відшкодування комунальному підприємству «Сум ижилкомсервіс» Сумської міської ради складової тарифу в частині захоронення твердих побутових та негабаритних відходів та надати на підпис міському голові. 
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) в термін до 20.12.08 розробити та надати на погодження Сумської міської ради Положення про поводження з твердими побутовими, рідкими та негабаритними відходами по місту Суми. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. ТрофименкоДата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав