548

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 548 від 23.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" жовтня 2008 р № 548
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо залучення Управління Державної служби охорони при УМВС України в Сумські області до участі в контролі за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми на 2008 рік

Для забезпечення ефективного використання природних ресурсів, їх охорони, контролю за додержанням природоохоронного законодавства, станом благоустрою та порядком утримання території міста Суми, керуючись пунктом 9 частини 1 статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 18, підпунктом 7 пункту «а» статті 30, підпунктом 1 пункту «а» частини 1 статті 33, пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Статутом територіальної громади міста Суми, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити пропозиції щодо залучення на договірних засадах Управління Державної служби охорони при УМВС України в Сумській області до участі в контролі за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми на 2008 рік.
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування послуг по здійсненню контролю за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми на 2008 рік в установленому порядку.
  3. Погодити договір щодо надання послуг по забезпеченню контролю за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми на 2008 рік згідно з додатком.
  4. Відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.) підготувати проект відповідного рішення та внести його на розгляд Сумської міської ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [191 Kb] (cкачувань: 314) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав