547

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 547 від 22.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" жовтня 2008 р № 547
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради Програми контролю за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми

Для забезпечення ефективного використання природних ресурсів, їх охорони, контролю за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, станом благоустрою та утриманням території міста Суми, керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити Програму контролю за додержанням природоохоронного законодавства, правил торгівлі, благоустрою, чистоти та порядку утримання території міста Суми згідно з додатком та внести її на розгляд Сумської міської ради.
  2. Відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [75.82 Kb] (cкачувань: 187)Дата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав