537

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 537 від 10.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2008 р № 537
м. Суми

Про демонтаж рекламних засобів, розміщених самовільно та з порушенням порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми

З метою упорядкування розміщення зовнішньої реклами у місті Суми, на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 255 від 29.05.07 "Про затвердження Положення про порядок демонтажу, обліку, збереження, оцінки та реалізації засобів зовнішньої реклами", керуючись частиною 1 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Комунальному підприємству "Центр реклами та естетики міського середовища" Сумської міської ради (Буката В.В.) провести роботи по демонтажу рекламних засобів, перелік яких визначено у додатку до цього рішення.
  2. Сумському міському відділу УМВС України в Сумський області (Забіяка Ю.К.) забезпечити охорону правопорядку при виконанні робіт по демонтажу рекламних засобів, що розміщені самовільно та з порушенням порядку розміщення рекламних засобів на території міста Суми.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [96.5 Kb] (cкачувань: 334) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав