529

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 529 від 10.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2008 р № 529
м. Суми

Про розміщення відділів ведення Державного реєстру виборців Ковпаківської та Зарічної районних в м. Суми адміністрацій та затвердження порядку доступу до приміщення відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій

Відповідно до статей 3, 11 Закону України «Про Державний реєстр виборців», статті 4 Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», постанови Центральної виборчої комісії від 20 грудня 2007 року № 572 «Про вимоги приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою» з метою забезпечення захисту бази даних Реєстру від несанкціонованого доступу та зловживання доступом, від незаконного використання персональних даних Реєстру, порушення цілісності бази даних Реєстру та його апаратного чи програмного забезпечення, згідно з підпунктом 3 пункту 1 типового положення «Про орган (відділ) ведення Державного реєстру виборців», затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 26.06.2007 № 868 та, керуючись п.5 частини 2 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Розмістити відділи ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій в одному приміщенні (кабінет № 3, адмінбудинок Сумської обласної ради, майдан Незалежності, 2). Пропозиції щодо доцільності викладені у додатку 1 (додається).
  2. Затвердити порядок доступу до приміщення відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій. Порядок доступу у додатоку 2 (додається).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [26.18 Kb] (cкачувань: 179)Дата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав