528

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 528 від 10.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2008 р № 528
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо передачі дитячо - підліткових клубів за місцем проживання до управління освіти і науки та міському центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”

На підставі Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Закону України „Про позашкільну освіту” виходячи з необхідності розвитку здібностей та обдарувань дітей та молоді, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб, керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Запропонувати Сумській міській раді погодити передачу дитячо-підліткових клубів за місцем проживання з 1 січня 2009 року:
    • 1.1. До управління освіти і науки Сумської міської ради (додаток 1).
    • 1.2. До міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” (додаток 2).
  2. Управлінню освіти і науки (Кошовий М.В.) та міському центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” (Гонтовенко Є.В.) надати в установлені терміни розрахунки до проекту бюджету на 2009 рік.
  3. Підприємствам, які на конкурсній основі отримали право з надання послуг на утримання житлових будинків, споруд і прибудинкових територій, що отримують дитячо-підліткові клуби за місцем проживання (додаток 3) підготувати орендовані приміщення підліткових клубів (установити лічильники, провести ремонт приміщень) та передати актом прийому-передач до управління освіти і науки і міському центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” по належності.
  4. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [19.51 Kb] (cкачувань: 163)Дата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав