525

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 525 від 10.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2008 р № 525
м. Суми

Про визначення підприємств, які на конкурсній основі отримали право на виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду територіальної громади міста Суми, виконавцями послуг з утримання гуртожитків, будинків для

З метою забезпечення якісним житлово-комунальними послугами мешканців, що проживають у гуртожитках, будинках для проживання малих сімей, які є комунальною власністю територіальної громади міста Суми, відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.11.07 №523 „Про утримання житлових будинків, будинків для проживання малих сімей, гуртожитків, які перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Суми ліквідаторами підприємств-банкрутів, відомчого житлового фонду, будинків для проживання малих сімей та гуртожитків комунальної власності територіальної громади міста Суми підприємствами, які на конкурсній основі отримали право на виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, керуючись підпунктом 1 пункту „а” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визнати підприємства, які на конкурсній основі отримали право на виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду територіальної громади міста Суми, виконавцями послуг з утримання гуртожитків, будинків для проживання малих сімей, які є комунальною власністю територіальної громади міста Суми в межах території обслуговування згідно з додатком.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.) до 10.11.2008 року укласти договори з підприємствами відповідно до додатку.
  3. Підприємствам, які на конкурсній основі отримали право на виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду територіальної громади міста Суми:
    • 3.1. В термін до 01.12.2008 року укласти договори зі споживачами на надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, які мешкають у будинках, вказаних в додатку.
    • 3.2. В термін до 01.12.2008 року укласти договори з власниками та орендарями нежитлових приміщень на участь в утриманні місць загального користування гуртожитків та будинків для проживання малих сімей.
  4. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) забезпечити відшкодування витрат, пов’язаних з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій підприємствам переліченим в додатку.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [32 Kb] (cкачувань: 273) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав