516

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 516 від 10.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2008 р № 516
м. Суми

Про визначення видів безоплатних суспільно-корисних робіт та затвердження переліку підприємств і організацій міста, на об’єктах яких засуджені відбувають покарання у виді громадських робіт

З метою забезпечення виконання вимог статті 56 Кримінального кодексу України, відповідно до статей 36, 39 Кримінально-виконавчого кодексу України, керуючись підпунктом 2 пункту «а» частини 1 статті 38 та частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити види безоплатних суспільно-корисних робіт згідно з додатком 1.
  2. Затвердити перелік підприємств, установ та організацій міста, на об’єктах де засуджені відбувають покарання у виді громадських робіт згідно з додатком 2.
  3. Сумському міському відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Сумській області здійснювати направлення засуджених до громадських робіт на об’єкти підприємств, установ та організацій міста, зазначених у додатку 2.
  4. Керівникам підприємств, установ та організацій міста, на об’єктах де засуджені відбувають покарання, забезпечити необхідний обсяг робіт, відповідно до визначених видів безоплатних суспільно-корисних робіт у додатку 1 даного рішення.
  5. Сумському міському відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Сумській області (Спесива І.П.) інформувати відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно - мобілізаційної роботи виконавчого комітету Сумської міської ради про хід виконання рішення до 20 грудня щороку. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно - мобілізаційної роботи (Носаль А.О.) до 10 січня щороку інформувати виконавчий комітет Сумської міської ради про хід виконання даного рішення.
  6. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.04.04 № 239 „Про визначення видів безоплатних суспільно-корисних робіт та затвердження переліку підприємств і організацій міста на об’єктах, яких засуджені відбувають покарання у виді громадських робіт» та рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.07.04 № 469 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.04.04 № 239 „Про визначення видів безоплатних суспільно-корисних робіт та затвердження переліку підприємств і організацій міста на об’єктах, яких засуджені відбувають покарання у виді громадських робіт” вважати такими, що втратили чинність.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [35 Kb] (cкачувань: 289) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав