503

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 503 від 10.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2008 р № 503
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо внесення змін та доповнень до додатку 1 рішення Сумської міської ради від 25 жовтня 2006 року №196-МР «Про реорганізацію Притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання та створення на його базі Центру реінтеграції бездомних громадян»

З метою координації роботи з питань соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, врегулювання Положення про Центр реінтеграції бездомних громадян та керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Погодити та унести на розгляд Сумської міської ради питання щодо внесення змін та доповнень до додатку 1 рішення Сумської міської ради від 25 жовтня 2006 року №196-МР «Про реорганізацію Притулку для осіб, які не мають постійного місця проживання та створення на його базі Центру реінтеграції бездомних громадян», а саме:
  1.1. Абзац 1 пункту 1.5 розділу 1 Положення про Центр реінтеграції бездомних громадян (далі – Положення) викласти в наступній редакції: «- відділення нічного перебування (на 40 осіб), яке створено для розміщення на ніч бездомних громадян, які не мають житлового приміщення, яке б вони могли використовувати для проживання, а в осінньо – зимовий період (листопад – березень) на 60 осіб».
  1.2. В абзацах 1, 2 пункту 1.6 розділу 1 Положення виключити «інші джерела, не заборонені законодавством України».
  1.3. В пунктах 1.8, 1.16 розділу 1 Положення словосполучення «виробничо – господарська» замінити на «господарська».
  1.4. Пункт 1.10 розділу 1 Положення викласти в наступній редакції: «1.10. У разі необхідності, за рішенням Сумської міської ради, можуть створюватися інші підрозділи, дільниці, діяльність яких спрямована на соціальний захист громадян без постійного місця проживання».
  1.5. Пункт 1.17 розділу 1 Положення викласти в наступній редакції: «1.17. У разі ліквідації комунальної установи кошти і майно переходять його засновнику». Відповідно, пункт 1.17 розділу 1 вважати пунктом 1.18.
  1.6. У абзаці 1 пункту 2.4 розділу 2 Положення слова «Центр надає послуги терміном до чотирьох місяців» замінити словами «Центр надає послуги загальним терміном до чотирьох місяців у поточному році».
  1.7. Пункт 2.4 розділу 2 Положення доповнити реченням «У разі звернення до Центру особи, звільненої з місць позбавлення волі, яка не має житла (за умови, що в регіоні немає закладів для осіб, звільнених з місць позбавлення волі), без медичної довідки про стан здоров’я вона приймається, як виняток, в кімнату – ізолятор Центру для подальшого визначення потреб та за умови отримання в десятиденний термін інформації з територіальних органів внутрішніх справ про необхідність надання соціальних послуг Центром».
  1.8. Пункт 2.5 розділу 2 Положення доповнити підпунктами:
  «- довідка про звільнення (для громадян, звільнених з місць позбавлення волі);
  - медична довідка про стан здоров’я (для громадян, звільнених з місць позбавлення волі); - угода про надання послуг Центром».
  1.9. В пункті 2.8 розділу 2 Положення підпункт «- порушення бездомним громадянином правил перебування у Центрі» викласти в наступній редакції «- порушення бездомним громадянином умов Угоди про надання послуг Центром та правил перебування на території Центру».
  1.10. Пункт 4.2 розділу 2 Положення доповнити підпунктами:
  «- надавати повну та правдиву інформацію про себе; - допомагати фахівцю з соціальної роботи у зборі інформації для відновлення документів». 
 2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав