502

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 502 від 10.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2008 р № 502
м. Суми

Про внесення змін до Порядку організації та фінансування з міського бюджету видатків, пов’язаних із встановленням телефонів інвалідам війни та учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 12.08.08 № 369 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.02.08 № 51 «Про порядок надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів»

На виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», міської програми «Місто Суми – територія добра та милосердя», затвердженої рішенням Сумської міської ради від 20.12.06 № 287 – МР (зі змінами), керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни до Порядку організації та фінансування з міського бюджету видатків, пов’язаних із встановленням телефонів інвалідам війни та учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 12.08.08 № 369 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.02.08 № 51 «Про порядок надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів», а саме:
    1.1. Пункт 1.3 розділу 1 Порядку викласти в наступній редакції: «1.3. Безкоштовне встановлення телефонів інвалідам війни здійснюється за рахунок субвенції з Державного бюджету. Безкоштовне встановлення телефонів учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни здійснюється частково за рахунок субвенції з державного бюджету (80% вартості основних робіт та 50% вартості додаткових робіт) і частково за рахунок міського бюджету (20% вартості основних робіт та 50 % вартості додаткових робіт).»
    1.2. Пункт 2.1 розділу 2 Порядку викласти в наступній редакції: «2.1. Фінансування видатків на встановлення телефонів та організацію абонентської лінії на основі використання радіотехнологій із встановленням стаціонарних терміналів учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни в частині, що здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, планується та обліковується по КФК 090416 «Інші видатки на соціальний захист ветеранів війни та праці». 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав