496

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 496 від 10.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2008 р № 496
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо внесення змін до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 812-МР «Про Положення про місцеві податки і збори в місті Суми»

Відповідно до змін, що відбулися у структурі штатів виконавчих органів Сумської міської ради, керуючись підпунктом 1 пункту 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Запропонувати Сумській міській раді внести зміни у додаток 9 «Положення про збір за проведення місцевого аукціону, конкурсного розпродажу і лотерей» до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 812 –МР «Про Положення про місцеві податки і збори в місті Суми», а саме: - у пунктах 1.2. і 1.3. розділу «Загальні положення» та у розділах: 2 «Платники податку» і 7 «Відповідальність» слова «департаментом комунальної власності міської ради (далі –Департамент)» замінити словами «управлінням соціально - економічного розвитку міської ради» у всіх відмінках. 
  2. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 20-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав