488

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 488 від 10.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2008 р № 488
м. Суми

Про тарифи на послуги з теплопостачання, що надаються на базі міського цілісного майнового комплексу по виробництву та транспортуванню тепла та електричної енергії ТОВ „Сумитеплоенерго”

Розглянувши звернення ТОВ „Сумитеплоенерго” про погодження тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що виробляються на базі цілісного майнового комплексу по виробництву та транспортуванню тепла та електричної енергії (лист від 15.08.08 № 2864), в зв’язку зі змінами ціни на газ, згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 08.12.06 № 1697 та від 09.04.08 №346, транспортування газу, згідно постанови НКРЕ від 21.06.07. № 775, встановленням витрат на реалізацію наказом Міністерства палива та енергетики України від 25.04.08. №247, підвищенням рівня прожиткового мінімуму, на підставі отриманих висновків державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області щодо економічної обґрунтованості планових витрат від 22 липня 2008 р. № 147-152 та скорегованих витрат від 13 серпня 2008 р. № 185-190 та від 06 жовтня 2008 р. № 359-367, на виконання підпунктів 2, 5, 6 статті 7 і статті 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Для нарахування плати для населення за виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для централізованого опалення встановити двоставковий тариф, який складається з плати за приєднане теплове навантаження і плати за спожиту теплову енергію. Плата за приєднане теплове навантаження нараховується як при відсутності, так і при наявності теплолічильника щомісяця протягом року за тарифом, встановленим в грн. за 1 кв. м. опалювальної площі. Плата за спожиту теплову енергію нараховується: - при наявності теплолічильника – за показами теплолічильника та тарифом, встановленим в грн. за 1 Гкал теплової енергії; - при відсутності теплолічильника – щомісяця від розрахункової дати початку до розрахункової дати закінчення опалювального періоду за тарифом, встановленим в грн. за 1 кв. м. опалювальної площі.
 2. Погодити тарифи на послуги з централізованого опалення та на послуги з постачання гарячої води, що надаються на базі міського цілісного майнового комплексу з виробництва та транспортування тепла, виконавцем послуги ТОВ „Сумитеплоенерго” споживачам міста, згідно з додатком.
 3. Для установ, які розраховуються по тарифу для населення як юридичні особи (відомче житло, Сумська обласна організація ФСТ „Динамо”) погодити тариф з ПДВ на опалення протягом опалювального періоду:
  • з 1 жовтня 2008 р. -207,91 грн/Гкал.
  • з 1 листопада 2008 р. -212,68 грн/Гкал
  • з 1 грудня 2008 р. -217,61 грн/Гкал
 4. Квартиронаймачі та власники квартир і будинків (фізичні особи), які проживають на житловій площі житлового фонду, незалежно від форм власності (в тому числі у гуртожитках), сплачують за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання (підігріву води) згідно тарифів для населення.
 5. Плата за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання (підігріву води) фізичними особами, юридичними особами, приватними підприємцями, фізичними особами-підприємцями для власних (що належать їм на праві власності), орендованих житлових приміщень (в тому числі у гуртожитках), які у встановленому законодавчо порядку переведені з житлового фонду в нежитловий, інших нежитлових приміщень, житлових приміщень які використовуються для розміщення магазинів, майстерень, підприємств громадського харчування, перукарень, офісів та з іншою метою, застосовуються тарифи, що передбачені для інших підприємств.
 6. Погодити нормативи витрат теплової енергії на підігрів 1 куб. м. води – 0,047 Гкал., на опалення 1 кв. м. опалювальної площі житлового будинку – 0,0273 Гкал в місяць протягом опалювального періоду згідно з умовами КТМ 204 Україна 244-94.
 7. До 01.06.09 р. управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Костюк В.Г.) провести інвентаризацію житлового фонду міста для визначення нормативів витрат теплової енергії на підігрів 1 куб. м. води та на опалення 1 кв. м. опалювальної площі житлового будинку.
 8. ТОВ „Сумитеплоенерго”:
  • - щорічно складати, у межах витрат на утримання та ремонт майнового комплексу з виробництва та транспортування теплової енергії, плани проведення ремонтних та регламентних робіт, погоджувати їх у виконавчих підрозділах міської ради;
  • - згідно з Методичними положеннями по формуванню тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та перерахунку плати за послуги з централізованого опалення за результатами опалювального періоду в м. Суми, прийнятими рішенням сесії Сумської міської ради від 12.03.08 року № 1314 - МР та згідно з рішенням сесії Сумської міської ради від 28.05.08 р. „Про внесення змін до рішення сесії Сумської міської ради від 12.03.08 року № 1314 - МР „Про методичні положення по формуванню тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та перерахунку плати за послуги з централізованого опалення за результатами опалювального періоду в м. Суми” після закінчення опалювального сезону для споживачів, що не обладнані засобами обліку теплової енергії здійснювати перерахунок плати за спожиті послуги;
  • - з метою здійснення контролю за виконанням технічних заходів з енергозбереження, ремонтних та регламентних робіт за підсумками роботи за рік звітувати на засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради;
  • - щоквартально у термін до 25 числа місяця, наступного за звітним, надавати до управління соціально-економічного розвитку інформацію про фактичну собівартість підприємства згідно планової калькуляції та обсяги наданих послуг в розрізі груп споживачів.
 9. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення
 10. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М., Бондаря А.П. та Сотника М.І., згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [39.5 Kb] (cкачувань: 450) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-10-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав