479

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 479 від 01.10.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" жовтня 2008 р № 479
м. Суми

Про визначення підприємства по захороненню твердих побутових та негабаритних відходів на полігоні для складування твердих

З метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами в місті Суми, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24.10.07 р. №907-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми полігону для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району (І пусковий комплекс І черга)», керуючись підпунктом 6 пункту „а" статті ЗО, частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СУМИЖИЛКОМСЕРВІС» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ підприємством по захороненню твердих побутових та негабаритних відходів на полігоні для складування твердих побутових та негабаритних відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району (І пусковий комплекс І черга). 
  2. КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СУМИЖИЛКОМСЕРВІС» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ розробити та затвердити ціну послуги по захороненню твердих побутових та негабаритних відходів на полігоні для складування твердих побутових та негабаритних відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району (І пусковий комплекс І черга) згідно чинного законодавства. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради Костюка В.Г., а контроль - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. ТрофименкоДата публікації: 19-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав