478

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 478 від 25.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "25" вересня 2008 р № 478
м. Суми

Про затвердження результатів конкурсу по відбору підприємств з надання послуг по утриманню житлових будинків, споруд і прибудинкових територій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши матеріали конкурсу, проведеного на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.08.2008 року № 385 «Про проведення конкурсу по відбору підприємств з утримання будинків і споруд та прибудинкової території комунальної власності територіальної громади міста Суми", керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті ЗО Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії по відбору підприємств з надання послуг по утриманню житлових будинків, споруд і прибудинкових територій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми згідно з додатком.
 2. Визнати переможцем конкурсу по утриманню житлових будинків,споруд і прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми: -по конкурсній пропозиції №1 - ТОВ „Керуюча компанія" „Коменерго Суми" (директор Антипов Ю.О.); -по конкурсній пропозиції №4 - ТОВ „СКС Консалд" (директор Сиса О.М.).
 3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В.Г.):
  • 3.1. Укласти договори з переможцями конкурсу з надання послуг по утриманню житлових будинків, споруд і прибудинкових територій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми терміном на 7 років.
 4. Рекомендувати житлово-будівельним кооперативам міста, об'єднанням співвласників у багатоквартирних будинках, які розташовані в межах обслуговування підприємств (переможців конкурсу), укласти договори на надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій з підприємствами, які на конкурсній основі отримали право на виконання цих послуг.
 5. Відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.2005 року №570 „Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Суми" та від 18.04.2006 року №224 „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.10.2005 року №570 „Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Суми" ТОВ „Керуюча компанія" „Коменерго Суми" (директор Антипов Ю.О.) та ТОВ „СКС Консалд" (директор Сиса О.М.):
  • 5.1. До 01.01.2009 року укласти типові договори зі споживачами про надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкової території.
  • 5.2. До 01.12.2008 року укласти з орендарями та власниками не житлових приміщень договори на участь в утриманні місць загального користування житлових будинків та прибудинкових територій.
 6. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О)відшкодувати витрати, пов'язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, підприємствам, які визнані переможцями конкурсу по утриманню житлових будинків, споруд і прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми.
 7. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) з 01.10.2008 року достроково розірвати договори оренди майна на нежитлові приміщення, автотранспорт та основні засобі, що передавалися для виконання договірних зобов'язань підприємствам з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій: - від 01.09.06 № ЖФ - 004 з ПП „Онікс-2002 (Скринник IX); - від 27.03.07 № ЖФ - 017 з ПВКП „Рубін" (Жиленко О.О.); - від 01.06.06 №ЖФ- 001 з ТОВ „Хімік - Інвест- Сервіс" (Ситник О.М.).
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Бондаря А.П. 

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. Трофименко

 

Додатки [40 Kb] (cкачувань: 335) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав