476

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 476 від 17.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "17" вересня 2008 р № 476
м. Суми

Про надання дозволу на реконструкцію магазину промислових товарів (другий поверх) по вул. Харківській, 5 під ресторан «Япі»

На підставі клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Голстрім» про надання дозволу на реконструкцію магазину промислових товарів загальною площею 335,5 кв.м ( другий поверх) по вул. Харківській, 5 під ресторан «Япі», відповідно до статті 24 Закону України “Про планування та забудову територій”, керуючись підпунктом 9 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Голстрім» дозвіл на реконструкцію магазину промислових товарів загальною площею 335,5 кв.м ( другий поверх) по вул. Харківській, 5 під ресторан «Япі», за умови вирішення питань землекористування. 
  2. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР “Про залучення пайових коштів замовників будівництва реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми”, рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.2008 р. № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми » замовнику, до видачі дозволу на ведення будівельних робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради договір про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м Суми. 
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Голстрім» зареєструвати початок робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М.МінаєвДата публікації: 19-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав