448

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 472 від 11.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" вересня 2008 р № 448
м. Суми

Про затвердження акту державної приймальної комісії по прийому в експлуатацію виставочного залу на території виробництва ГПА та компресорів ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» по вул. Курській, 30

На підставі наданого акту державної приймальної комісії про готовність до експлуатації виставочного залу на території виробництва ГПА та компресорів ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» по вул. Курській, 30, де замовником виступає ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе», відповідно до «Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004р. № 1243, керуючись підпунктом 1 пункту «б» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт державної приймальної комісії по прийому в експлуатацію виставочного залу на території виробництва ГПА та компресорів ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» по вул. Курській, 30. 
  2. Оформити право власності з видачею свідоцтва про право власності на об’єкт будівництва виставочного залу на території виробництва ГПА та компресорів ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» по вул. Курській, 30 власником якого є ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе». 
  3. Комунальному підприємству « Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати зазначений об’єкт даного рішення згідно з законодавством. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 7-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав