471

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 471 від 10.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "10" вересня 2008 р № 471
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.07.08 № 299 „Про затвердження складу конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій”

У зв’язку з кадровими змінами в структурі апарату управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, керуючись пунктом 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни до додатку рішення виконавчого комітету від 01.07.08 №299 „Про затвердження складу конкурсної комісії по організації та проведенню відбору підприємств для утримання житлових будинків і прибудинкових територій”, а саме:
    1.1. Виключити зі складу комісії головного спеціаліста управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, секретаря комісії - Служенка В.К.
    1.2. Увести до складу комісії головного спеціаліста управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, секретар комісії – Власенко Т.В. 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 7-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав