467

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 467 від 08.09.2008

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" вересня 2008 р № 467
м. Суми

Про затвердження акту державної приймальної комісії по прийому в експлуатацію житлового будинку з вбудованим торгівельно - сервісним комплексом по вул. Засумській, 5-А

На підставі наданого акту державної приймальної комісії про готовність до експлуатації житлового будинку з вбудованим торгівельно - сервісним комплексом по вул. Засумській, 5-А, де замовником виступає громадянка Пермінова Ольга Євгенівна, відповідно до «Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004р. № 1243, керуючись підпунктом 1 пункту «б» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт державної приймальної комісії по прийому в експлуатацію житлового будинку з вбудованим торгівельно - сервісним комплексом по вул. Засумській, 5-А . 
  2. Оформити право власності з видачею свідоцтва про право власності на об’єкт будівництва житлового будинку з вбудованим торгівельно - сервісним комплексом по вул. Засумській, 5-А власником якого є громадянка Пермінова Ольга Євгенівна. 
  3. Комунальному підприємству « Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати зазначений об’єкт даного рішення згідно з законодавством.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 7-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав